İstanbul Kırmızısı (2016) Film izle tek parca смотреть онлайн бесплатно

09.03.2017

Страна: Türkiyə

Режиссер: Ferzan Özpetek

В ролях: Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Selim Bayraktar

Orhan travmatik bir kayıptan sonra her şeyini kaybetmiş ve vahşi bir yaşama yönelmiş eski bir yazardır. Her şeyi bırakarak Londra’ya yerleşir ve editör olarak çalışmaya başlar. Yıllar sonra İstanbul’a geri döner. Bu geri dönüşün nedeni zamanını Paris, Londra ve Berlin’de geçirmiş ünlü yönetmen Deniz Soysal ile tanışmaktır. Deniz hem tarihi aile köşkünden annesini taşımak hem de yeni filmi için hazırlık yapmak için İstanbul’dadır. Deniz doğup büyüdüğü şehirdeki çocukluk anıların anlattığı bir kitap yazmıştır. Orhan’ın İstanbul’daki işi, yayınlanmadan önce kitaba son dokunuşları yapmaktır. Uzun yazışmalardan sonra İstanbul’da buluşurlar. Ancak ertesi sabah Deniz ortadan kaybolur. Orhan’ın gelişi ve Deniz’in ortadan kayboluşu ilginç bir rastlantıya işarettir. Gizli bir soruşturma başlatılır. Herkes Deniz’in bir daha geri dönmeyeceğinden endişelidir. Bu sırada, Orhan, Deniz’in kitabında anlatılanların gerçeğin gösterişli bir kopyası olduğunu fark eder. Görünen odur ki Deniz’in gizemli yaşamı ortadan kayboluşuyla birlikte aydınlatılmanın eşiğindedir.


ПОНРАВИЛСЯ ФИЛЬМ? РАССКАЖИ О НЕМ ДРУЗЬЯМ!

Смотреть İstanbul Kırmızısı (2016) Film izle tek parca онлайн в хорошем качестве HD 720
Если фильм прерывается – нажмите на паузу и немного подождите (5-15 минут). Для комфортного онлайн просмотра, необходима минимальная скорость 3Mb/s.
Видео плеер с Фильм İstanbul Kırmızısı (2016) Film izle tek parca смотреть на киного, бобфильм, кинопрофи, баскино, кинокрад, гидонлайн, бигсинема или lostfilm бесплатно полный фильм онлайн. İstanbul Kırmızısı (2016) Film izle tek parca 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 серия онлайн
сообщите об ошибке Плеер также доступен на телефоне и планшете. Это значит, что вы можете смотреть İstanbul Kırmızısı (2016) Film izle tek parca онлайн на андроид / iPhone. (Android с поддержкой HLS), и на iPhone и iPad под управлением iOS.

Загрузка...

Рекомендуем посмотреть другие фильмы и сериалы онлайн:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *